Shop Mobile More Submit  Join Login
Merry Christmas 2011 by Torahamu Merry Christmas 2011 by Torahamu
Przyszły Święta. Czekaliśmy na nie z utęsknieniem. Niektórzy bardziej, niektórzy mniej. Ale wszyscy na nie jakoś czekaliśmy.
Zrobiłam dla moich najlepszych, najserdeczniejszych przyjaciół niespodziankę świąteczną. Od dołu od lewej:
~NotWeird-JustGifted - Ty jesteś tu pierwsza, bo jesteś moją najlepszą przyjaciółką. Moją bratnią duszą. Na te święta życzę Ci, abyś miała w domu rodzinną atmosferę, byś czuła się szczęśliwa z tymi, których kochasz, i którzy Ciebie kochają. I nie mogę niestety być z Tobą w tym szczególnym czasie, ale wiedz, że życzę Ci jak najlepiej. Aby Twoje postanowienia i marzenia wszystkie się spełniły.
~PirateLila - Ciociu, dla Ciebie prezencik ze szczególnymi podziękowaniami. Jesteś przewspaniałą osobą. Życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń i sukcesów w Twoim życiu, oraz powodzenia na testach gimnazjalnych.
*Idrilla - moja druga przewspaniała Ciocia. Również z wielkimi podziękowaniami za wszystko. Jesteś na prawdę tak mądrą, wspaniałą i kochaną osobą. Niech te święta będą szalone dla Ciebie i abyś znalazła pod choinką wymarzony jakiś prezent. Oraz żeby wszystkie Twoje najskrytsze pragnienia spełniły się jak najszybciej.
~Asheex3 Aszku, na początek cieszę się, że miałam przyjemność Cię spotkać. I z Tobą rysować. Jesteś na prawdę świetną i zwariowaną osobą. Tobie na te święta życzę dużo zdrowia, bo dla Ciebie jest to najważniejsze. Aby Cię już nic nie bolało i abyś już nie cierpiała przez Two kręgosłup.
*Seiyami - Tobie Tayusiu najbardziej życzę szczęśliwej miłości, bo to jest w życiu bardzo ważne. Abyś nie miała nigdy złamanego serca, i aby w te święta Twoje życie odmieniło się na lepsze z chłopcem, który tak Ci się podoba.
~Netris10 Netris, jesteś wspaniałą i bardzo miłą osobą. Na prawdę miło z Tobą się pisze, zawsze służysz wsparciem. Życzę Ci samych słonecznych dni, abyś zawsze się uśmiechała i wspierała nie tylko mnie, ale i wszystkich Twoich przyjaciół z DA.
~GandalfTheNeon No kocurku, nie wiem aż co Ci powiedzieć. Na początku dziękuję Ci bardzo. Za wsparcie, za Twoje rady i za pozbawianie mnie samotności. Również przepraszam za te gorsze chwile. Życzę Ci w te święta abyś nie był sam nigdy, abyś znalazł dziewczynę swojego życia żebyś przeżył z nią wszystkie swoje lata.
~Ruslan-RuZveLT My dear friend ... You are truly an amazing person. I always love to write to you. You always say something nice, will improve a bad mood. Thank you for that. I wish you all the fulfillment of your dreams, a lot of happiness in your life. So you always been such a wonderful one another, which you now are.
~SakuraKonan Moja droga siostrzyczko. Jesteś cudowna. Podziwiam Cię za Twoją oryginalność, poczucie humoru i Twoją wspaniałą osobowość. Niech te święta będą zakręcone tak jak Ty, a każde Twoje życzenie, niech jak najszybciej się spełni.
*chezzepticon Chezzula. Jesteś niesamowita. Dziękuję Ci za wszystkie Twoje komentarze. Na prawdę jest to dla mnie zaszczyt, że poświęcasz mi chociaż trochę Twojej uwagi. Dziękuję Ci. Życzę Ci wytrwałości w postawionych sobie celach. Szczęścia w miłości i zadowolenia z życia. I abyś zawsze wstawiała tak niesamowite prace, aby mogły cieszyć nasze oczy.
~Inky-BlackFire InQu. Stary dobry InQu. Nie mogłabym o Tobie zapomnieć. Jesteś bardzo kochaną osóbką, szanuję Cię najbardziej praktycznie, bo to Ty byłaś moim pierwszym widzem na DA, jeszcze na starym koncie. I ja to dobrze pamiętam. Moja droga życzę Ci spełnienia marzeń, słonecznych dni i żeby na Twojej pysi zawsze gościł uśmiech.
~BorchMadness My dear. You also are unique. Thank you for all the kind words, for your support. It's so lucky to have such a friend like you. For this Christmas I wish you much health, happiness and prosperity. Fulfill all your dreams, and you always had such wonderful as you are.
~Howl-Wolf - Ritko Tobie kochana życzę dużo radości i cierpliwości w dążeniu do tego, aby stać się na prawdę wielkim artystą, no masz to w sobie. Jesteś na prawdę super. Chciałabym Ci życzyć spełnienia Twoich marzeń, dużo przyjaciół i wielu sukcesów w całym Twoim życiu.
~Ariana-wolf Droga Arianko, jedna z najlepszych artystek jakie widziałam, czego Ci życzyć w te święta? Oczywiście zdrowia, bo ono jest najważniejsze. Dużo radości z życia abyś zawsze łapała z niego to co najpiękniejsze i najcenniejsze. Oraz dużo weny, żebyś zawsze mogła rysować tak cudownie jak teraz rysujesz. Oraz wiary w siebie, bo my wszyscy uwielbiamy Twoje prace, bo na prawdę jesteś niesamowita, i spotkał mnie wielki zaszczyt poznania, niestety nie w realnym życiu, tak niesamowicie utalentowanej osoby.
~Amiranta Lemonko. Tobie właśnie przede wszystkim życzę dużo szczęścia, wytrwałości i abyś odkryła jakie życie które aktualnie przeżywasz jest piękne. Abyś pokonała wszystkie przeszkody, abyś osiągnęła swoje cele i żebyś uwierzyła w siebie. Abyś spotkała wspaniałych ludzi, którzy Cię dowartościują, aby zobaczyły w Tobie tą wspaniałą osobę, którą widzę ja.


Wszystkim pozostałym, wspaniałym ludziom na DA życzę pogody ducha, radości i spełnienia wszystkich marzeń.
Kocham Was!

All other, wonderful people on DA I wish serenity, joy and fulfillment of all dreams.
I love you!
Add a Comment:
 
:iconariannlee:
AriannLee Featured By Owner Jan 3, 2012
O Boziu *u* Ariann cudnie Ci wyszła! Ma taką kochaną mordeczkę i pyszczek :heart:
Dzięki, dzięki, dzięki! :glomp:
Reply
:icontorahamu:
Torahamu Featured By Owner Jan 4, 2012  Student Digital Artist
Super że Ci się podoba AriannQu :hug::hug:
Nie ma sprawy, jesteś świetna *w*
Reply
:iconariannlee:
AriannLee Featured By Owner Jan 4, 2012
:glomp:
Reply
:iconpiratelila:
PirateLila Featured By Owner Dec 27, 2011  Hobbyist Digital Artist
Dziś przystąpię do komentowania, bo wczoraj tylko podziwiałam i zapomniałam skomentować :XD:
Na początek powiem, że wszystkie postacie wyszły prześlicznie <3 A moja Lila jest taaaaaaaaka urocza :aww:
Dziękuję też bardzo za życzenia, bardzo mi miło, że tak o mnie myślisz c: Życzę Ci tego samego (no może z wyjątkiem tych testów, zamieńmy je na maturę) :huggle:
Dzięki wielkie! :glomp:
Reply
:icontorahamu:
Torahamu Featured By Owner Dec 30, 2011  Student Digital Artist
A ja dzisiaj przystępuje do odpowiadania :XD:
Tak bardzo się cieszę że Ci się Liluś podoba :meow:
Nie ma sprawy, jesteś dla mnie tutaj bardzo ważną osobą i Cię uwielbiam Ciociu :hug:
AAA!! :O MAM ZA ROK MATURĘ :fear: :O_o:
Reply
:iconpiratelila:
PirateLila Featured By Owner Jan 11, 2012  Hobbyist Digital Artist
Aww ;u; Ja też Cię uwielbiam i też jesteś dla mnie jedną z najważniejszych osób tutaj :iconiluplz:
Nie panikuj, będę trzymać kciuki!
Reply
:icontorahamu:
Torahamu Featured By Owner Jan 13, 2012  Student Digital Artist
:hug::hug::hug:
Dziękuję *w* Ja za Ciebie oczywiście też Ciociu :"D
Reply
:iconpiratelila:
PirateLila Featured By Owner Jan 13, 2012  Hobbyist Digital Artist
<3333
Reply
:iconsakurakonan:
SakuraKonan Featured By Owner Dec 26, 2011
jejku jesteś naprawde Bardzo Bardzo Koffana <333 :hug: :heart::hug: :heart::hug: :heart::hug: :heart::hug: :heart::hug: :heart::hug: :heart::hug: :heart::hug: :heart::hug: :heart::hug: :heart::hug: :heart:

Dziekuje Tinusiu baardzo i Tobie tez Naj Naj Świąt <3 aby sie wszystkie twe marzenia spełniły <3 :glomp: :heart: :glomp: :heart: :glomp: :heart: :glomp: :glomp: :heart: :heart: :glomp: :heart: :glomp: :heart: :glomp: :heart: :glomp: :glomp: :heart: :heart:
Reply
:icontorahamu:
Torahamu Featured By Owner Dec 30, 2011  Student Digital Artist
To Ty jesteś bardzo kochana, że jesteś ii piszesz ze mną i ogólnie no jesteś moją starszą siostrzyczką :hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug:
Dziękuję Anu :hug:
Reply
:iconsakurakonan:
SakuraKonan Featured By Owner Dec 30, 2011
Bardzo Cie lubie <33333 niewielu jest takich fajnych ludzi na DA YwY <3

nyu Koffam Cie :glomp: :glomp::glomp: :glomp::glomp: :glomp:
Reply
:icontorahamu:
Torahamu Featured By Owner Dec 30, 2011  Student Digital Artist
Mogłabym to samo powiedzieć :)
Ja Cię tyyż :hug::heart::hug::glomp::hug::heart::hug::glomp:
Reply
:iconsakurakonan:
SakuraKonan Featured By Owner Jan 16, 2012
ooo <333
Reply
:iconinky-blackfire:
Inky-BlackFire Featured By Owner Dec 25, 2011  Hobbyist General Artist
Kyrie elejson, czuję, że na to w ogóle nie zasługuję, bo tylko milczę, raz na ruski rok dam Ci fava i do tego się ogranicza moja aktywność na dA. D| Dziękuję, Tino, dziękuję! Kochana jesteś. :happycry: :tighthug:
Reply
:icontorahamu:
Torahamu Featured By Owner Dec 26, 2011  Student Digital Artist
InQu zasłużyłaś w 100%
I co z tego? Ważne że ogólnie jesteś tutaj i i i i ogólnie jesteś! Ja Cię uwielbiam i zawsze Cię uwielbiałam i uwielbiać będę nawet jak tego jednego fave nie dasz po prostu no musiałam dla Ciebie narysować *masło maślane xDD* :hug:
Nie ma sprawy :hug:
Reply
:iconseiyami:
Seiyami Featured By Owner Dec 25, 2011
Tinuuuś <3
Dziękuję za takie wspaniałe życzenia, oby się spełniły. :heart:
Podziwiam Cię, że chciało Ci się robić takiego dużego gifta. :glomp:
Wesołych Świąt, abyście z Danielem byli szczęśliwi i darzyli się wzajemną miłością. :tighthug:
Reply
:icontorahamu:
Torahamu Featured By Owner Dec 30, 2011  Student Digital Artist
Nie ma sprawy ^__^ muszą się spełnić x3
No cóż trochę się chciało, trochę nie :XD:
Dziękujemy :tighthug:
Reply
:iconborchmadness:
BorchMadness Featured By Owner Dec 25, 2011  Hobbyist Artist
OMG this is sooo wonderful!!! <333
I'll DEFINATELY use this for my gift!! thank you soo much for this <33 And also for those really kind words, how a wonderful surprise c:
Reply
:icontorahamu:
Torahamu Featured By Owner Dec 30, 2011  Student Digital Artist
Daaaw no problem dear :hug: You're awesome and I really like you :hug:
I'm glad you like it :D
Reply
:iconborchmadness:
BorchMadness Featured By Owner Dec 30, 2011  Hobbyist Artist
Awww thank you!!! You're wonderful <333
Reply
:icontorahamu:
Torahamu Featured By Owner Dec 30, 2011  Student Digital Artist
YOU TOO :"D
And thanks :blush:
Reply
:iconruslan-ruzvelt:
Ruslan-RuZveLT Featured By Owner Dec 24, 2011
о, это великолепно!) ты молодчина!)

С Рождеством тебя!!! всего наилучшего!)
Reply
:icontorahamu:
Torahamu Featured By Owner Dec 30, 2011  Student Digital Artist
Spasibo :hug::hug:
Ya tyebya lyublyu :hug:
Reply
:iconruslan-ruzvelt:
Ruslan-RuZveLT Featured By Owner Dec 30, 2011
и тебе спасибо)
:tighthug::tighthug:
Reply
:iconnanemae:
Nanemae Featured By Owner Dec 24, 2011  Student General Artist
Merrah christmas.
Reply
:icontorahamu:
Torahamu Featured By Owner Dec 26, 2011  Student Digital Artist
To you too dear :hug:
Reply
:iconnanemae:
Nanemae Featured By Owner Dec 27, 2011  Student General Artist
:iconmrgreenplz:
Reply
:iconidrilla:
Idrilla Featured By Owner Dec 24, 2011
Kocham Ciebie <3
*wzruszyłaby się, gdyby miała serce :'D*
A obrazek jest przepiękny...
Reply
:icontorahamu:
Torahamu Featured By Owner Dec 26, 2011  Student Digital Artist
Ja Ciebie też <3
Masz serduszko Ciociu tylko sama o tym nie wiesz :hug:
Dziękuję *w*
Reply
:iconasheex3:
Asheex3 Featured By Owner Dec 24, 2011  Hobbyist Digital Artist
Boże.. wzruszyłam się.
Serio. ; A ;

Naprawdę dziękuję za te życzeniaaaa :heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart: :hug:
Reply
:icontorahamu:
Torahamu Featured By Owner Dec 24, 2011  Student Digital Artist
Tak? To faajnie :hug:
Nie ma sprawy, uwielbiam Cię Aszku :hug:
Reply
:iconasheex3:
Asheex3 Featured By Owner Dec 24, 2011  Hobbyist Digital Artist
Naprawdę. ;A; :tighthug:
Reply
:iconasialioness:
Asialioness Featured By Owner Dec 24, 2011   Digital Artist
Kate <3
Lila <3
wszyscy zajebiści <3
Wesolutkich świąt Tinku :heart:
Reply
:icontorahamu:
Torahamu Featured By Owner Dec 24, 2011  Student Digital Artist
Dziękuję :hug:
Miałam Ciebie jeszcze gdzieś wcisnąć, ale się by nie zmieściło, ale za to postaram się jak najlepiej zrobić dla Ciebie moją część Art trada :hug:
Wesołych Świąt Asieńko kochana :hug:
Reply
:iconchezzepticon:
chezzepticon Featured By Owner Dec 24, 2011  Hobbyist Digital Artist
Nie wiem co powiedziec.. bardzo ci dziekuje za ten rysunek, jest przesliczny <3 :heart: No i oczywiscie za zyczenia! Wiesz, ze zawsze ci pomoge jak tylko moge.. jesli chcesz, moge dawac nawet ostrzejsze krytyki by cie bardziej nakierowac i pomagac, np. poprawiajac szkice lekko czy cos, ale to zalezy od ciebie, bylebys sie chciala uczyc a u mnie pomoc zawsze znajdziesz :D :hug:
Reply
:icontorahamu:
Torahamu Featured By Owner Dec 24, 2011  Student Digital Artist
Cieszę się, że Ci się podoba :heart:
Mam w planie zrobić specjalny taki tylko dla Ciebie rysunek, ale to dopiero po załatwieniu listy to-do :)
Tak tak tak Chuzzu! Oczywiście że tak, bardzo chcę! Jesteś taka kochana :glomp:
UCZ MŁODSZĄ KOLEŻANKĘĘĘ *zaciesz xD*
Reply
:iconkundlica:
Kundlica Featured By Owner Dec 24, 2011
zajebiście wyszło! I wytrwałaś do końca! Brawo :clap: jestem zachwycona i pełna podziwu :3
Reply
:icontorahamu:
Torahamu Featured By Owner Dec 24, 2011  Student Digital Artist
No udało mi się xD Teraz po tym gifcie spokojnie zabieram się za art trady C:
Dziękuję :D
Reply
:iconkundlica:
Kundlica Featured By Owner Dec 24, 2011
yay :la:
Reply
:iconhowl-wolf:
Howl-Wolf Featured By Owner Dec 24, 2011  Hobbyist Traditional Artist
Jej dziękuje ci bardzo kochana <3333
Jesteś wspaniała :hug:
JA tobie też najlepszego życzę :hug::hug:
Reply
:icontorahamu:
Torahamu Featured By Owner Dec 24, 2011  Student Digital Artist
Nie ma za cooo Ritko :hug:
Nie jestem :) przesadzasz :)
Dziękuję :hug:
Reply
:iconamiranta:
Amiranta Featured By Owner Dec 24, 2011
Hm , dziękuje <3. Przepiekna dedykacja <3. Rysunek także :D <3.
Reply
:icontorahamu:
Torahamu Featured By Owner Dec 24, 2011  Student Digital Artist
Nie ma sprawy C:
Reply
:iconnetris10:
Netris10 Featured By Owner Dec 24, 2011  Hobbyist Digital Artist
o jejku ... dzię.. dziękuje :hug::hug::hug:
nie dosyć że art jest pzreslicny, to jeszcze tak pięknei napisałas..... ojejku nie wiem jak sie ciesze .że taką masz o mnie opinię tak powiem <333333
Reply
:icontorahamu:
Torahamu Featured By Owner Dec 24, 2011  Student Digital Artist
Cieszę się, że Ci się podoba Netrisiu :hug:
Nie ma sprawy, jesteś super na prawdę :hug:
Reply
:iconnetris10:
Netris10 Featured By Owner Dec 24, 2011  Hobbyist Digital Artist
^^
dzięki C:
Reply
:iconmidnightdragon23:
midnightdragon23 Featured By Owner Dec 24, 2011  Hobbyist General Artist
Oh... how adorable <3
Reply
:icontorahamu:
Torahamu Featured By Owner Dec 24, 2011  Student Digital Artist
Thanks dear! :hug:
Reply
:iconpristine1281:
Pristine1281 Featured By Owner Dec 24, 2011  Professional General Artist
OOoohh, I love all the colors! Btw, what language were you speaking there?
Reply
:icontorahamu:
Torahamu Featured By Owner Dec 24, 2011  Student Digital Artist
Thanks C:
Its Polish. I'm from Poland :)
Reply
Add a Comment:
 
×
  • Photo
Download JPG 1000 × 2000
Details

Submitted on
December 24, 2011
Image Size
599 KB
Resolution
1000×2000
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
441
Favourites
22 (who?)
Comments
51
Downloads
4
×