Shop Mobile More Submit  Join Login
×
  • Photo
Download JPG 1000 × 2000
Details

Submitted on
December 24, 2011
Image Size
599 KB
Resolution
1000×2000
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
351 (1 today)
Favourites
21 (who?)
Comments
51
Downloads
4
×
Merry Christmas 2011 by Torahamu Merry Christmas 2011 by Torahamu
Przyszły Święta. Czekaliśmy na nie z utęsknieniem. Niektórzy bardziej, niektórzy mniej. Ale wszyscy na nie jakoś czekaliśmy.
Zrobiłam dla moich najlepszych, najserdeczniejszych przyjaciół niespodziankę świąteczną. Od dołu od lewej:
~NotWeird-JustGifted - Ty jesteś tu pierwsza, bo jesteś moją najlepszą przyjaciółką. Moją bratnią duszą. Na te święta życzę Ci, abyś miała w domu rodzinną atmosferę, byś czuła się szczęśliwa z tymi, których kochasz, i którzy Ciebie kochają. I nie mogę niestety być z Tobą w tym szczególnym czasie, ale wiedz, że życzę Ci jak najlepiej. Aby Twoje postanowienia i marzenia wszystkie się spełniły.
~PirateLila - Ciociu, dla Ciebie prezencik ze szczególnymi podziękowaniami. Jesteś przewspaniałą osobą. Życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń i sukcesów w Twoim życiu, oraz powodzenia na testach gimnazjalnych.
*Idrilla - moja druga przewspaniała Ciocia. Również z wielkimi podziękowaniami za wszystko. Jesteś na prawdę tak mądrą, wspaniałą i kochaną osobą. Niech te święta będą szalone dla Ciebie i abyś znalazła pod choinką wymarzony jakiś prezent. Oraz żeby wszystkie Twoje najskrytsze pragnienia spełniły się jak najszybciej.
~Asheex3 Aszku, na początek cieszę się, że miałam przyjemność Cię spotkać. I z Tobą rysować. Jesteś na prawdę świetną i zwariowaną osobą. Tobie na te święta życzę dużo zdrowia, bo dla Ciebie jest to najważniejsze. Aby Cię już nic nie bolało i abyś już nie cierpiała przez Two kręgosłup.
*Seiyami - Tobie Tayusiu najbardziej życzę szczęśliwej miłości, bo to jest w życiu bardzo ważne. Abyś nie miała nigdy złamanego serca, i aby w te święta Twoje życie odmieniło się na lepsze z chłopcem, który tak Ci się podoba.
~Netris10 Netris, jesteś wspaniałą i bardzo miłą osobą. Na prawdę miło z Tobą się pisze, zawsze służysz wsparciem. Życzę Ci samych słonecznych dni, abyś zawsze się uśmiechała i wspierała nie tylko mnie, ale i wszystkich Twoich przyjaciół z DA.
~GandalfTheNeon No kocurku, nie wiem aż co Ci powiedzieć. Na początku dziękuję Ci bardzo. Za wsparcie, za Twoje rady i za pozbawianie mnie samotności. Również przepraszam za te gorsze chwile. Życzę Ci w te święta abyś nie był sam nigdy, abyś znalazł dziewczynę swojego życia żebyś przeżył z nią wszystkie swoje lata.
~Ruslan-RuZveLT My dear friend ... You are truly an amazing person. I always love to write to you. You always say something nice, will improve a bad mood. Thank you for that. I wish you all the fulfillment of your dreams, a lot of happiness in your life. So you always been such a wonderful one another, which you now are.
~SakuraKonan Moja droga siostrzyczko. Jesteś cudowna. Podziwiam Cię za Twoją oryginalność, poczucie humoru i Twoją wspaniałą osobowość. Niech te święta będą zakręcone tak jak Ty, a każde Twoje życzenie, niech jak najszybciej się spełni.
*chezzepticon Chezzula. Jesteś niesamowita. Dziękuję Ci za wszystkie Twoje komentarze. Na prawdę jest to dla mnie zaszczyt, że poświęcasz mi chociaż trochę Twojej uwagi. Dziękuję Ci. Życzę Ci wytrwałości w postawionych sobie celach. Szczęścia w miłości i zadowolenia z życia. I abyś zawsze wstawiała tak niesamowite prace, aby mogły cieszyć nasze oczy.
~Inky-BlackFire InQu. Stary dobry InQu. Nie mogłabym o Tobie zapomnieć. Jesteś bardzo kochaną osóbką, szanuję Cię najbardziej praktycznie, bo to Ty byłaś moim pierwszym widzem na DA, jeszcze na starym koncie. I ja to dobrze pamiętam. Moja droga życzę Ci spełnienia marzeń, słonecznych dni i żeby na Twojej pysi zawsze gościł uśmiech.
~BorchMadness My dear. You also are unique. Thank you for all the kind words, for your support. It's so lucky to have such a friend like you. For this Christmas I wish you much health, happiness and prosperity. Fulfill all your dreams, and you always had such wonderful as you are.
~Howl-Wolf - Ritko Tobie kochana życzę dużo radości i cierpliwości w dążeniu do tego, aby stać się na prawdę wielkim artystą, no masz to w sobie. Jesteś na prawdę super. Chciałabym Ci życzyć spełnienia Twoich marzeń, dużo przyjaciół i wielu sukcesów w całym Twoim życiu.
~Ariana-wolf Droga Arianko, jedna z najlepszych artystek jakie widziałam, czego Ci życzyć w te święta? Oczywiście zdrowia, bo ono jest najważniejsze. Dużo radości z życia abyś zawsze łapała z niego to co najpiękniejsze i najcenniejsze. Oraz dużo weny, żebyś zawsze mogła rysować tak cudownie jak teraz rysujesz. Oraz wiary w siebie, bo my wszyscy uwielbiamy Twoje prace, bo na prawdę jesteś niesamowita, i spotkał mnie wielki zaszczyt poznania, niestety nie w realnym życiu, tak niesamowicie utalentowanej osoby.
~Amiranta Lemonko. Tobie właśnie przede wszystkim życzę dużo szczęścia, wytrwałości i abyś odkryła jakie życie które aktualnie przeżywasz jest piękne. Abyś pokonała wszystkie przeszkody, abyś osiągnęła swoje cele i żebyś uwierzyła w siebie. Abyś spotkała wspaniałych ludzi, którzy Cię dowartościują, aby zobaczyły w Tobie tą wspaniałą osobę, którą widzę ja.


Wszystkim pozostałym, wspaniałym ludziom na DA życzę pogody ducha, radości i spełnienia wszystkich marzeń.
Kocham Was!

All other, wonderful people on DA I wish serenity, joy and fulfillment of all dreams.
I love you!
Add a Comment:
 
:iconariannlee:
AriannLee Featured By Owner Jan 3, 2012
O Boziu *u* Ariann cudnie Ci wyszła! Ma taką kochaną mordeczkę i pyszczek :heart:
Dzięki, dzięki, dzięki! :glomp:
Reply
:icontorahamu:
Torahamu Featured By Owner Jan 4, 2012  Student Digital Artist
Super że Ci się podoba AriannQu :hug::hug:
Nie ma sprawy, jesteś świetna *w*
Reply
:iconariannlee:
AriannLee Featured By Owner Jan 4, 2012
:glomp:
Reply
:iconpiratelila:
PirateLila Featured By Owner Dec 27, 2011  Hobbyist Digital Artist
Dziś przystąpię do komentowania, bo wczoraj tylko podziwiałam i zapomniałam skomentować :XD:
Na początek powiem, że wszystkie postacie wyszły prześlicznie <3 A moja Lila jest taaaaaaaaka urocza :aww:
Dziękuję też bardzo za życzenia, bardzo mi miło, że tak o mnie myślisz c: Życzę Ci tego samego (no może z wyjątkiem tych testów, zamieńmy je na maturę) :huggle:
Dzięki wielkie! :glomp:
Reply
:icontorahamu:
Torahamu Featured By Owner Dec 30, 2011  Student Digital Artist
A ja dzisiaj przystępuje do odpowiadania :XD:
Tak bardzo się cieszę że Ci się Liluś podoba :meow:
Nie ma sprawy, jesteś dla mnie tutaj bardzo ważną osobą i Cię uwielbiam Ciociu :hug:
AAA!! :O MAM ZA ROK MATURĘ :fear: :O_o:
Reply
:iconpiratelila:
PirateLila Featured By Owner Jan 11, 2012  Hobbyist Digital Artist
Aww ;u; Ja też Cię uwielbiam i też jesteś dla mnie jedną z najważniejszych osób tutaj :iconiluplz:
Nie panikuj, będę trzymać kciuki!
Reply
:icontorahamu:
Torahamu Featured By Owner Jan 13, 2012  Student Digital Artist
:hug::hug::hug:
Dziękuję *w* Ja za Ciebie oczywiście też Ciociu :"D
Reply
:iconpiratelila:
PirateLila Featured By Owner Jan 13, 2012  Hobbyist Digital Artist
<3333
Reply
:iconsakurakonan:
SakuraKonan Featured By Owner Dec 26, 2011
jejku jesteś naprawde Bardzo Bardzo Koffana <333 :hug: :heart::hug: :heart::hug: :heart::hug: :heart::hug: :heart::hug: :heart::hug: :heart::hug: :heart::hug: :heart::hug: :heart::hug: :heart::hug: :heart:

Dziekuje Tinusiu baardzo i Tobie tez Naj Naj Świąt <3 aby sie wszystkie twe marzenia spełniły <3 :glomp: :heart: :glomp: :heart: :glomp: :heart: :glomp: :glomp: :heart: :heart: :glomp: :heart: :glomp: :heart: :glomp: :heart: :glomp: :glomp: :heart: :heart:
Reply
:icontorahamu:
Torahamu Featured By Owner Dec 30, 2011  Student Digital Artist
To Ty jesteś bardzo kochana, że jesteś ii piszesz ze mną i ogólnie no jesteś moją starszą siostrzyczką :hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug:
Dziękuję Anu :hug:
Reply
Add a Comment: